Christián Jaroš vsietil svoj prvý gól v NHL

Šikovný slovenský obranca Christián Jaroš strelil premiérový gól v najlepšej hokejovej lige na svete brankárovi Devanovi Dubnykovi a to strelou švihom! Ku gólu ešte pridal aj asistenciu. Na víťazstvo to ale Ottawe Senators nestačilo a na ľade Minnesoty prehrala 4:6. Na ľade strávil 11 minút a 45 sekúnd, skóroval v 52. minúte.

Pozrite si video

Vrámci ďalších zápasov našich hokejistov v zostavách to vyzeralo následovne.

Taktiež obranca Erik Černák sa tešil v drese Tampy Bay Lightning z víťazstva, keď na domácej pôjde porazili Floridu Panthers 7:3.

Montreal Canadiens, kde úraduje náš útočník Tomáš Tatar podľahol v New Jersey diablom 2:5.

V zápase proti Avalanche Peter Budaj za kráľov z LA nastúpil v 43. minúte, keď vystriedal Calvina Petersena. Stav bol vtedy už 1:6. Z troch striel dostal jeden gól. Kings prehrali s Coloradom 3:7.

Arizona Coyotes v zostave aj s našim Richardom Pánikom prehrala v zápase s Vegas po predĺžení 2:3. Pánik si žiadne kanadské body z tohto zápasu nezapísal. Na ľade strávil vyše 20. minút. O výhru zlatých rytierov sa postaral Max Pacioretty. Bol to preňho druhý gól v tomto dueli.