LeBron James odchádza z Clevelandu, DeMarcus Cousins posilní Golden State Warriors

A už máme pre všetkých fanúšikov odpoveď, kde bude ďalej pokračovať jedna z najväčších hviezd zámorskej NBA. LeBron už v ďalšej sezóne nebude obliekať dres Clevelandu Cavaliers. Jeho kroky budú smerovať do Los Angeles Lakers, podpísal štvorročný kontrakt. Ako o tom informovala agentúra AP, dohodol sa na 154 miliónov dolárov.

Kalifornský klub vie, čo robí, investície do Jamesa sa jednoducho vrátia. Síce LA Lakers v NBA vyhral 16 titulov, aktuálne môže na tieto veľké výhry len spomínať. Tak sa môžeme tešiť, čo nám prinesie ďalšia sezóna. Hovorilo sa o prestupe do Philadelphie či Houstonu, nakoniec je to úplne iný klub.

Do Warriors odchádza ďalšia hviezda

Hviezdami totálne nabitý klub posilnila ďalšia. Štvornásobný účastník All-Star Game DeMarcus Cousins, perfektný americký basketbalista, pivot s výškou 211 cm bude novou posilou v drese úradujúceho šampióna NBA. Podľa ESPN podpísal kontrakt len na jednu sezónu za 5,3 miliónov dolárov.

Pevne veríme, že liga nebude jednoznačná. Pravdou však ostáva, že teraz budú Warriors ešte silnejší, nielen na papieri. Curry, Durant, Green a Thompson majú tak v tíme ďalšieho skvelého hráča.

Foto: pixabay.com

Odporúčame Tipsport

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 EUR a sledujte TV prenosy zadarmo »»