Miroslav Stoch podpísal trojročný kontrakt

Platnosť nového kontraktu nášho 29-ročného futbalového reprezentanta Miroslava Stocha vyprší v roku 2022. So Slaviou Praha, súčasným zamestnávateľom sa dohodol na trojročnom kontrakte.

Pre web slavia.cz sa samotný hráč vyjadril, že má skvelé pocity. Predĺženie zmluvy vníma ako odmenu za prácu, ktorú odviedol. Zároveň povedal, že svojim podpisom dal najavo, že v Slavii sa mu páči a je tam spokojný.

Pre klubový web sa vyjadril aj predseda predstavenstva Slavie p. Tvrdík, ktorý okrem iného povedal, že Miroslav Stoch je jedným z najlepších hráčov najvyššej českej ligy a je rád, že podpísali ďalšie tri roky.

Slavia Praha je aktuálne prvá v rebríčku s 37. bodmi. Na krk jej dýcha Plzeň s 35. bodmi. Sparta Praha je momentálne tretia a to s 30. bodmi. Stoch tento ročník strelil 9. gólov a k svojim štatistikám pridal aj tri asistencie a aktuálne je jedna z opôr klubu.

Slavia predĺžila zmluvy aj s ďalšími hráčmi. S Mickom van Burenom a záložníkom Janom Sýkorom do roku 2021. Informuje portál idnes.cz.

Ilustračné foto: pixabay.com

Odporúčame Tipsport

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 EUR a sledujte TV prenosy zadarmo »»