Robert Kubica sa údajne vráti do F1, na Fernanda Alonsa čaká prekvapenie

Portál autosport.com informoval verejnosť o poľskom automobilovom jazdcovi Robertovi Kubicovi, ktorý by sa mal na budúci rok údajne vrátiť do kolotoča Formuly 1. Na spolupráci sa mal dohodnúť s britskou stajňou Williams.

O Kubicovom návrate by sa malo oficiálne informovať počas poslednej veľkej ceny Abú Zabí. Na tejto víkendovej záverečnej cene by mali ohlásiť aj kolegu tridsaťdvaročného Kubicu, jazdca Georgea Russella.

Tím Williamsu určite nemôže považovať tento ročník za vydarený, keďže získali len sedem bodov, o ktoré sa postarali jazdci Sergej Sirotkin z Ruska a Lance Stroll z Kanady.

Vrámci tejto novinky ešte pridávame zmienku o Kubicovi, ktorý sa v roku 2008 tešil z výhry na VC Kanady na BMW Sauber.

Špeciálny monopost pre Alonsa

Rozlúčka bude špeciálna. Postará sa o to vedenie stajne McLaren, ktoré si pre tohto španielskeho pretekára pripravilo skvelé prekvapenie. Na posledné preteky v Abú Zabí bude monopost Alonsa prelakovaný v modro-žlto-červenej farebnej kombinácii. Táto kombinácia je pripomienkou Astúrie z kadiaľ tento tridsaťsedemročný pretekár pochádza.

Len pripomíname, že v ďalšom ročníku už majstra sveta 2005 a 2006 určite neuvidíme, nakoľko nás v auguste informoval o zmene. Budúcu sezónu sa už predstaví vrámci seriálu Indy500.

Foto: pixabay.com

Odporúčame Tipsport

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 EUR a sledujte TV prenosy zadarmo »»